Ruby on Rails

Programació a mida Ruby on Rails

A CodiTramuntana som una empresa que aposta pel framework Ruby on Rails, també conegut com RoR o bé RubyOnRails, per la seva flexibilitat i maduresa. El nostre equip de desenvolupadors és expert en la programació a mida per entregues incrementals.

Els projectes d'Internet requereixen entregues ràpides per evolucionar ràpidament i així adaptar-se a lels noves necessistats dels clients alhora que permeten poder-se desmarcar de la competència en tot moment.

La nostra recomanació és fer desenvolupament web Agile amb Rails. Això permet als nostres clients una millora continuada.

Logotip Rails

Com aportem valor als projectes Ruby on Rails?

  • Creem projectes des de zero. Preparem un entorn "Agile Ruby Rails", en el que hi podreu definir el requeriments i CodiTramuntana ajuda a prioritzar els diferents períodes de desenvolupament de les aplicacions web.
  • Gràcies als nostres serveis programació (desenvolupament de programari/software) evolucionem les vostres aplicacions Ruby on Rails per arribar a les vostres necessitats, i principalment a les del vostre mercat objectiu. Ajudem a que els projectes evolucionin amb codi sólid, net i clar, sense renunciar a uns majors ritmes de desenvolupament.
  • Programador Ruby expert per a projectes ja existents. El nostre equip dona servei sota la gestió del vostre CTO.

CODITRAMUNTANA, SL en el marc del Programa d'Iniciació a l'Exportació ICEX Next, ha comptat amb el suport d'ICEX i amb el cofinançament del fons europeu FEDER. La finalitat d'aquest suport és contribuir al desenvolupament internacional de l'empresa i del seu entorn.

Ue icona web codit
Fons Europeu de Desenvolupament Regional

UNA MANERA DE FER EUROPA

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per al correcte funcionament i visualització del lloc web per part de l'usuari, així com per a la recollida d'estadístiques del seu ús. En continuar navegant accepta el seu ús. Política de cookies Modificar la configuració
Cross cookies